Forvetbet Para Çekme Ve Yatırma

Forvetbet Para Çekme Ve Yatırma

Forvetbet Para Çekme Ve Yatırma

Bahis siteleri arasında olan Forvetbet güncel olarak birçok ön ödemeli kartı finans işlemleriniz için desteklemektedir. Bu konuda piyasaya yeni çıkan ve kullanıcıların yararına olan yöntemleri hemen bünyesine katmaktadır. Forvetbet üzerinden para yatırma ve para çekme işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Bütün finansal işlemleriniz şifreli olarak gerçekleşmektedir.Bu yazımızda Forvetbet Para Çekme Ve Yatırma konusunu ele aldık.

Forvetbet Para Çekme Yöntemleri

 • Banka havalesi yöntemiyle Forvetbet hesabınıza anında para yatırabilirsiniz. Gün içinde gerçekleştireceğiniz işlemler en geç yarım saat içerisinde hesabınızda görülecektir. Banka havalesi ile minimum 100 TL maksimum 10.000 TL yatırım yapabilirsiniz.
 • Cepbank kullanarak da hesabınıza para yatırmanız mümkün. Bu işlem için Cepbank destekleyen bir banka kullanmanız yeterli, hesabınıza minimum 50 TL maksimum 1.000 TL yatırabilirsiniz.
 • Astropay ön ödemeli kart kullanarak ise hesabınıza minimum 10 USD yatırım yapabilirsiniz. Maksimum ise 10.000 USD yatırabilirsiniz.
 • Ecopayz dünya genelinde en çok kullanılan ön ödemeli kartlardan birisidir. Kolay bir şekilde para transferi yapmanıza imkan verir. Forvetbet hesabınıza minimum 10 TL maksimum ise 10.000 TL yatırabilirsiniz.
 • Kredi kartı kullanmak isteyen üyeler de para yatırma işlemi gerçekleştirebilir. Bu yöntemle minimum 25 USD ve dengi miktarda hesabınıza para yatırabilirsiniz.
 • Paykasa, Otopay, PayKwik, Epaycode, Neteller ve Epro gibi sanal kart ve ön ödemeli kartlarla Forvetbet hesabınıza kolayca transfer yapabilirsiniz. Limit bilgilerini ise hesabınızdaki ilgili alanda bulabilirsiniz.

Forvetbet Para Çekme Yöntemleri

 • Para çekimi yapabilmeniz için seçtiğiniz yönteme göre kimlik bilgisi içeren belgeler istenebilir. Ön ödemeli kartlar için belgeye ihtiyacınız yoktur. Hatırlatmakta fayda var, para yatırma ya da para çekme gibi finansal işlemlerinizi sadece hesabınızdaki isim üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza başkası adına para yatıramaz ve para çekemezsiniz. O yüzden üye olurken gerçek kimlik bilgilerinizi girmeye özen gösterin.
 • Banka havalesi ile aracı bir kurum kullanmadan kolayca hesabınıza havale yapabilirsiniz. Minimum 150 TL bakiyeniz olması gerekmektedir. Hesabınızdaki bütün parayı limit olmadan bu yöntemle çekebilirsiniz.
 • Ecopayz ile minimum 100 TL, maksimum ise 12.500 TL Forvetbet hesabınızdan para çekebilirsiniz.
 • Neteller sanal ödeme yöntemiyle hesabınızdan minimum 40 TL para çekebilirsiniz. Maksimum bir limit ise bulunmamaktadır.
 • En çok kullanılan yöntemleri sizin için yazdık. Diğer para çekme yöntemlerini hesabınızda görebilirsiniz. Gerekli belgeler ve limit bilgilerini de aynı sayfada bulabilirsiniz.

HEMEN FORVETBET SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN